Nauja ar sena statyba?

ButaiNekilnojamo turto rinka plečiasi, todėl daugelį domina butai Klaipėdoje. Kol vieni renkasi iš senos statybos pasiūlymų, tai kiti ieško naujos statybos butų. Didžioji dalis nežino, kuris pasirinkimas geresnis, todėl metas apie tai sužinoti daugiau.

Nauja statyba turi tiek privalumų, tiek ir trūkumų. Žinoma, kiekvienas pirkėjas savaip supranta, kas yra trūkumai ir privalumai. Saulės butai yra nauja statyba. Tai puikus pavyzdys, kaip vieniems tokie butai bus suprantami kaip geras sandoris, o kitiems, kaip ne toks geras. Vieni pirkėjai vertina naujus daiktus, todėl ir butas jiems turi būti naujas. Kiti pirkėjai mano, kad sena statyba yra patikimesnė, todėl jie teiks pirmenybę senai statybai. Daug kas priklauso nuo pirkėjo supratimo ir tik jam svarbių kriterijų, todėl vieniems sena statyba bus su daugiau privalumų, o kitiems nauja statyba bus su daugiau privalumų. Štai čia ir paaiškėja svarbus, tačiau labai paprastas patarimas. Kiekvienas pirkėjas turi pagalvoti, kas jam svarbu, o kas gali būti ne taip svarbu.

Gyvenamoji vieta turi būti svarbi visiems. Nuo to priklauso kaip bus patogu ten gyventi, važiuoti į darbą, nuvesti vaikus kur reikia ir pan. Žinoma, daug kas priklauso nuo to, ar turimas nuosavas automobilis. Jeigu yra transporto priemonė, tai vieta, kur gyvensite nėra tokia svarbi, nes, pavyzdžiui, butas gali būti nuošalioje nuo miesto centro esančioje vietoje, tačiau turint automobilį, tai nebus problema. Tuo tarpu tiems, kurie neturi automobilio, tai gali sukelti daug nepatogumų ir jie rinksis gyventi arčiau centro, kur yra geras viešojo transporto susisiekimas. Taigi, pagalvokite, kurie butai Klaipėdoje jums tinkami. Vieta svarbi, todėl atsižvelkite į tai.

Kitas svarbus kriterijus susijęs su statybų kokybe. Pavyzdžiui, Saulės butai yra nauja statyba, kuriai naudojamos kokybiškos medžiagos. Dauguma senos statybos butų pastatyti iš paprastų medžiagų. Skirtumai tarp medžiagų pamatomi tik tuomet, kai pirkėjai apsigyvena ir gauna pirmąsias sąskaitas už šildymą. Tuomet dažniausiai senos statybos butų savininkai moka dideles sumas, nes pastatai nėra gerai apšiltinti. Tuo tarpu naujos statybos butų savininkai džiaugiasi mažomis sąskaitomis už šildymą, nes naujos statybos namai labai gerai apšiltinti. Jeigu jums tai svarbu, tai reikia atidžiai rinktis naują butą ir įsitikinti, kad medžiagos yra kokybiškos. Taip pat ir statyba turi būti kokybiška. Kai visa tai bus, bus šilti namai.

Palikite atsiliepimą