Mano šiltnamis

Pirmą kartą turiu savo šiltnamį, kuriam pastatyti buvo panaudotas ir polikarbonatas, ir metalinės sijos, ir šiek tiek celofano. Mano tikslas buvo tiesiog užsiauginti šiek tiek daržovių, tačiau vyras į šią situaciją pažvelgė ne pro pirštus, o labai rimtai. Jam atrodė, kad tai yra toks rimtas reikalas, kad mes tuojau pat privalome užsiimti didelėmis statybomis.

Šiltnamio statybos

Šiltas namasTaigi, pirmiausiai vyko šiltnamio statybos. Visos statybinės medžiagos, tarp jų ir polikarbonatas, buvo sukrautos kažkur netoli prie namų, tokioje specialioje vietoje. Polikarbonatas buvo gana brangus, dėl jo labiausiai ir bijojome, kad kas nors per naktį neišneštų. Dėl to šuo, kuris anksčiau būdavo narve prie namo, buvo nuvestas ir pririštas ten, toje vietoje, kur buvo sudėtos statybinės medžiagos. Kadangi gyvename tokiame nelabai ramiame rajone, tai normalu turbūt ir tai, jog teko šiek tiek pasijaudinti, šiek tiek pasinervinti ir pagalvoti, ką reikės daryti, ir kaip čia išsaugoti tas statybines medžiagas. Kartais kaimynai vagys pavogdavo net ir aliuminį kibirą, kurį palikdavome per naktį kieme. Taigi, šuo pasirodė nebloga apsauga ir mūsų polikarbonato konstrukcijos nebuvo pavogtos.

Vyras yra kaip vaikas, todėl jis prieš statydamas šiltnamį, dar užsiėmė jo projektavimu. Jis pasidarė 3D projektą su specialia programa ir visiems jį rodė. Bet turbūt gerai, kad žmonės randa tame malonumą. Kad jie, užuot darę viską kaip robotai, randa tam kūrybingumo ir atitinkamai pasilinksmina. Vėliau vyko statybos ir jis labai atsakingai kartu su keliais padėjėjais per 5 dienas pastatė šiltnamį. Esu girdėjusi, kad vieni žmonės pastatė per tiek laiko ir namą, na bet mes galime matyt tiek laiko skirti šiltnamiui.

Mano daržas viduje

Tada atėjo mano eilė. Reikėjo sudirbti žemę, kurią suarė nedidelis traktoriukas, paskolintas iš kitų kaimynų, ne tų, kurie vagia. Taip pat dirvą reikėjo šiek tiek patręšti, kadangi šioje vietoje ji yra gana smėlinga, o be to, jojegyvena visokie parazitai, kurie tarsi kurmiai iš animacinio filmo, į savo juodas gelmes įtraukia bet kokį išdygusį vaisių daržovę ir kitokį augalą. Taigi, pirmoji sėja buvo galima sakyti eksperimentinė – tikrai nebuvo aišku, kas išdygs, ir kas bus nugraužta parazitų. Reziumė, galiu pasakyti, kad štai po pirmojo mėnesio savo nuosavame šiltnamyje, aš jums galiu pagaminti puikių vasarinių salotų, sukurptų tik iš maisto, užaugusio mano šiltnamyje.

Palikite atsiliepimą