Kraitelis naujagimiui – ko nevalia pamiršti įsigyti

Mano manymu, svarbiausias dalykas kiekvienai mamai – žinoti, ko iš tiesų reikia jums ir jūsų kūdikiui, kad būtų patogu, praktiška ir išties naudinga. Štai todėl šio mūsų pokalbio tema – kraitelis naujagimiui.

KraitelisPasakysiu iškart, jog kad ir kaip besiruoštumėte, jūsų mažylis bus gerokai mažesnis, nei jūs įsivaizdavote ir augs jis taip greitai, kad jūsų supratimas apie tai, kokie drabuziai kudikiams būtini ir geriausi pasirodys gana klaidingas. Maža to, vos po dviejų – trejų mėnesių jūs ir pamiršite koks mažas buvo jūsų naujagimis, kadangi tai bus jau „visai didelis“ mažylis!.. ir kai pasivaikščiojimo metu matysite vaikučius, mažesnius už jūsiškį, jūs pilnai suvoksite, kokie jau jūs dideli…

Kudikio kraitelio sąrašas žiemai

Kudikio kraitelio sąrašas labai svarbus. Čia aš sudariau sąrašą, kokie kudikiu rubeliai būtini žiemos periodui. Tikiuosi, jog tai padės jums paprasčiau apsispręsti dėl kiekvieno konkretaus pirkinio ir praplės jūsų žinias apie tai, koks turi būti naujagimio kraitelis. Nes naujagimio rubeliai pasižymi pasiūlos gausa, išsirinkti tikrai yra iš ko. Tai koks gi tas būtinas kūdikio kraitelis? Sąrašas nemažas, tačiau galiu patikinti, jog jame daiktai, be kurių išties neįmanoma apsieiti.

Taigi, būtiniausi rubai naujagimiams – šliaužtinukai, beje, pirmenybę derėtų teikti modeliams iki pečių, turintiems kompaktišką užsegimą spaudėmis. Įsigykite maždaug tris vienetus 56–o dydžio ir tiek pat 62-o dydžio.

Vaikiškų kojinaičių ir kūdikio batukų prireiks trijų porų (8-9 dydžio). Gaminiai turi būti iš natūralios medvilnės. Kalbant apie vilnones kojines, tai jų gali pakakti vienos poros to paties dydžio.

Sekantis dalykas be kurio neįsivaizduojamas kudikio kraitelis – specialių pirštinyčių naujagimiams įsigijimas, kurios apsaugos jūsų kūdikį nuo galimybės nagučiais susibraižyti veidelį. Tokių geriausia įsigyti dvi poras.

Kalbant apie miego kombinezonus, tai tokio tipo kudikiu drabuziai reikalingi nuo 4 iki 6 egzempliorių. Miego kombinezonai suteikia aukšto lygio komfortą, o dauguma mamų net neperka tradicinių siaustinukų, pirmenybę suteikdamos miego kombinezonams, kadangi šie rubai kudikiams lengvai užvelkami, o ir mažyliams juose jauku ir patogu. Jei turite smėlinukų arba miego kombinezonų, tai siaustinukai gali būti visiškai nebereikalingi, todėl jų įsigyti galima gerokai mažiau. Miego kombinezonai patogūs dar ir tuo, kad visada puikiai dengia kūdikio nugarą ir pilvelį, tokie rubeliai kudikiams nesusiraito, nesukyla į viršų ir juos išties paprasta nurengti ar užvilkti. Miego kombinezonai labai patogūs migdant mažylį nakčiai, kadangi nereikia bijoti, jog nuslinkus mažylio antklodei apsinuogins jo kūnelis ir kūdikiui bus šalta.

Smėlinukus derėtų pirkti medvilninius, užsegamus spaudėmis tarp kojyčių. Pakaks 2-4 komplektų su trumpomis ir ilgomis rankovėmis.

Kraitelis kudikiui vis tik neapsieis ir be siaustinukų, jų įsigykite iki 4 plonos medvilnės modelių. Galite įsigyti ir tokį pat kiekį flanelinių daiktelių, beje, irgi teikdami pirmenybę modeliams su spaudėmis.

Koks gi kūdikio kraitelis be marškinėlių ir megztukų! Vaikiški flaneliniai marškinėliai ilgomis rankovėmis bus puikus variantas, jų galima įsigyti iki 3 vienetų. Įsigykite ir porą vaikiškų megztukų arba šiltų megztų palaidinių, reikės 62-о dydžio.

Prireiks kūdikio kepuraičių ir šiltesnių kepuryčių. Be jų pirmagimio kraitelis irgi būtų nepilnas. Pasirinkite keletą kūdikio kepuraičių ir šiltesnių kepuryčių, o štai megztų kepurių visiškai pakaks vienos ar dviejų.

Labai svarbūs viršutiniai vaikiski rubeliai. Pasivaikščiojimams gryname ore Jums bus reikalingas šiltas žieminis kombinezonas. Jei kūdikis gimė šaltuoju metų laiku nebijokite įsigyti patį šilčiausią variantą, kuris padės jums garantuoti visišką mažylio saugumą ir komfortą.

Neįsivaizduojami kūdikių kraiteliai ir be tokio svarbaus dalyko kaip vonios rankšluostis. Pirmenybę teikite modeliams su dvigubu kampu, jų prireiks dviejų vienetų. Galima rinktis frotinius rankšluosčius, pasižyminčius ypatingu minkštumu ir padėsiančius išsaugoti sveiką mažylio odelę.

Norisi paminėti ir kai kuriuos dalykus, susijusius su prekių vaikams įsigijimu. Labai patogi paslauga – naujagimio kraitelis internetu. Drabužiai naujagimiams reikalauja gerai apgalvotų sprendimų, svarbu iš anksto nuspręsti kokio daiktų kiekio reikės pirmam laikotarpiui, tačiau geriau įsigyti tik pusę reikiamų daiktų. Kudikiu kraiteliai gali būti patys įvairiausi, mūsų patarimai padės jums susiorientuoti kokie daiktai tinkamiausi jums ir jūsų vaikui.

Jeigu naujagimis pasaulį išvydo žiemą, tai reikalingiausi drabuzeliai kudikiams ilgomis rankovėmis, nes tokiu atveju nereikės vaikui užvilkti dar kažko nereikalingo ant viršaus. Apsispręskite ir kiek reikia vienkartinių sauskelnių. Juk kai kurie kudikiu rubai išsiskiria savo patogumu, kalbant apie jų „tandemą“ su sauskelnėmis, o be jų praranda dalį savo savybių arba net gali apskritai tapti labai nepatogiu dalyku.

Lorita rubai – puiki dovana nuo giminaičių

Nieko blogo ir keisto, jei naujagimio drabuzeliai jums atiteko kaip „palikimas“ nuo giminaičių ar draugų mažylių. Mažam vaikui svarbu jaustis jaukiai ir patogiai, o dažnai jau naudoti kudikio rubeliai (ypač jei jie perduodami su meile ir gėriu) – yra būtent tai, ko reikia.

Labai dažnai giminaičiai laužo galvas svarstydami kokia dovana naujagimiui labiausiai tiktų mažyliui ir pradžiugintų jo mamą. Paprastai dovanojami ne tik žaislai ar kitos mielos dovanos, bet ir drabužiai kūdikiams. Tiesą sakant, giminaičiams paprasčiau apsispręsti, nes jie bet kada gali paklausti apie pageidaujamą dovaną naujagimio mamos ar tėčio.

Močiutės ir seneliai – po mažylio tėvelių artimiausi jam žmonės. Žinoma, būna įvairių situacijų, tačiau paprastai seneliai dievina savo anūkėlius. Todėl senelių dovanos būna ne kiek dvasinės, kiek prabangios. Bet kuriuo atveju ypatingo dėmesio nusipelno nebrangūs Kompanijos „Lorita“ dovanų rinkiniai. Šiuos rinkinius paprastai sudaro tokie Lorita rubai: miego kombinezonas, siaustinukas ir kepurytė. Šie drabuziai naujagimiui labai gražiai supakuoti kartoninėje dėžutėje.

Jei jau mes prakalbome apie dėžutes, tai yra tiesiog super dovana – KIDY Baby Box. Tai pilnas komplektas, kurį sudaro drabuzeliai naujagimiui bei aksesuarai būsimai mamai ir naujagimiui iki 6 mėnesių. Patikėkite, ten rasite viską, ko jums gali prireikti!

Kudikiu rubai internetu – naudinga paslauga

Jei mus domina dovana naujagimiui pirmiausia visuomet derėtų atsižvelgti į jaunos šeimos poreikius ir pageidavimus. Nenutiks nieko baisaus, jei pasiteirausite jaunų tėvelių ko jiems reikėtų ar pasidomėsite ką jie mano apie jūsų dovanos idėją. Tegu tokia dovana nebus originalia staigmena, tačiau ji tikrai bus miela ir laukiama, o ateityje jauna šeima garantuotai ja naudosis, augindama savo mažylį.

Aš asmeniškai nuoširdžiai rekomenduoju atkreipti dėmesį į Kidy.eu parduotuvės teikiamą paslaugą – kudikiu rubai internetu. Aš visada įsigyju norimas prekes KIDY parduotuvėje, nes ten išties puikūs vaikiski drabuzeliai:

  • Aukštos kokybės produkcija, praktiški ir stilingi rūbeliai naujagimiams, puikūs vaikiski rubeliai. Gaminiai iš kokybiškų medžiagų.
  • Platus asortimentas. Visos prekės turi išsamų aprašymą bei nuotraukas, todėl nesudėtinga rasti optimaliausią variantą, atitinkantį kliento poreikius ir finansines galimybes.
  • Palanki kainų politika. Tiesioginio KIDY bendradarbiavimo su gamintojais dėka naujagimių rūbeliai ir kitos prekės parduodamos žemiausiomis kainomis.
  • Pirmos klasės aptarnavimas. Suteikiamos išsamios konsultacijos.
  • Patikimumas. Prieš išsiunčiant užsakytas prekes klientui kiekvienas gaminys kruopščiai patikrinamas, kad nebūtų gamyklinio broko, siūlių, piešinėlių ar kitų detalių defektų.
  • Nuolat atnaujinamas asortimentas. Kataloge pateikiami paskutiniųjų mados kolekcijų kudikiu drabuzeliai.
  • Operatyvus pristatymas visame pasaulyje.

Pradžiuginkite save ir savo vaikus. Linkiu Jums sėkmingo pasirinkimo ir malonių pirkinių!
Teksto gramatikos analizėir automatinis taisymas. Įkelk tekstą ir naudokis nemokamu įrankiu – tai greitas klaidų taisymas online. Skirtas lietuvių klabos tekstams. Taiso gramatiką, stilistiką, rašybą ir visus teksto rašybos niuansus. Išbandyk ir naudokis nemokamai.

Palikite atsiliepimą