Ką reikia žinoti apie kilimų valymą?

Kiekvienas, kuris savo namuose turi kilimą turi žinoti ir apie tai, kaip palaikyti jo švarą, todėl tampa aktualus kilimu valymas. Valyti galima dviem būdais: patiems arba samdyti specialistus, kurie atlieka profesionalų kilimų valymą. Tiek vienu atveju, tiek ir kitu yra privalumai ir trūkumai. Jei apie kilimų valymą namų sąlygomis žino kiekvienas, tai metas sužinoti apie tai, kokia nauda patikėti valymo darbus profesionalams.

Kilimu valymasAr kada nors pagalvojote, kad patys valydami kilimą neišvalote visų nešvarumų? Taip, šiuo metu yra įvairiausių priemonių, kurios padeda valyti kilimus. Vieni naudoja tik paprastą dulkių siurblį, tačiau taip tik išsiurbiami paviršiniai nešvarumų sluoksniai. Kiti įsigyja specialių skysčių plovimui ar putų skirtų valymui. Vis dėl to, efektas nėra toks, kokio tikimasi, nes kilimas neišvalomas pilnai, o tik dalinai. Kai kilimai valomi cheminiu būdu, tuomet pašalinami visi nešvarumai iki pačių giliausių sluoksnių, kurių nepasiekia įprastas namuose naudojamas dulkių siurblys ar parduotuvėse įsigyjamos valymo priemonės.

Profesionalūs valymo darbai, kurie skirti kilimų valymui skirti tam, kad kilimas ir vėl būtų kaip naujas. Tai reiškia, kad po cheminio valymo iš kilimo bus pašalintas nepageidaujamas kvapas ir net atkurtos spalvos. Tikriausiai daugelis susiduria su ta pačia problema, kad su laiku kilimas pradeda prarasti savo pirmines spalvas. Net ir ryškiausi ir brangiausiai kainavę kilimai, deja, bet su laiku praranda savo ryškias spalvas. Jei reguliariai atliksite cheminį kilimų valymą, tai nublukusios kilimų spalvos ir vėl bus ryškios, o jūs ir vėl mėgausitės savo kilimu.

Daugelis mano, kad kilimai greitai nublunka ir susidėvi, todėl neverta išlaidauti nei geresnio kilimo įsigijimui, nei valymui. Vis dėl to, specialistai pripažįsta, kad profesionalus kilimu valymas ne tik atgaivina spalvas, bet ir pratęsia kilimo tarnavimo laiką. Taigi, norėdami, kad kilimas tarnautų kuo ilgiau, turite surasti patikimus kilimų valymo specialistus, kurie pasirūpins ne tik jūsų kilimo švara, bet ir spalvomis bei tuo pat metu pratęs kilimo gyvavimo laikotarpį. Jums neteks kiekvienais metais pirkti naują kilimą.

Tinkamai išvalytas kilimas labai svarbus ne tik tam, kad namuose būtų gražu ir švaru, bet ir tam, kad nekenktų sveikatai. Visi nešvarumai ir dulkių erkutės gali sukelti rimtas sveikatos problemas, ypatingai vaikams ar suaugusiems linkusiems į alergijas. Pasirūpinkite namų švara ir savo sveikata patikėdami kilimų valymo darbus profesionalams.

Palikite atsiliepimą