Kaip profesionaliai lakuoti nagus?

Nagų lakavimasIšradus profesionalų nagų laką, dabar turėti gražius nagus yra lengviau nei bet kada anksčiau. Nesvarbu, ar norite klasikinio prancūziško manikiūro, ar drąsaus ir įžūlaus dizaino, profesionalų nagų dizainą galima sukurti atlikus kelis paprastus veiksmus. Naudodamiesi šiuo "žingsnis po žingsnio" vadovu galite lengvai pasiekti profesionalų įvaizdį. Viskas, ko jums reikia, yra kelios pagrindinės priemonės, tvirta ranka ir keli paprasti žingsniai! Pradėję nuo nagų paruošimo pagrindų, galite išmokti lakuoti nagus kaip profesionalai. Šiame vadove rasite viską, ką reikia žinoti, kad akimirksniu turėtumėte gražius, salono kokybės nagus – nuo tinkamų spalvų ir priemonių pasirinkimo iki lakavimo ir baigiamųjų akcentų! Nagų lakavimas ir priežiūra.

Nagų paruošimas

Nagų paruošimas yra pirmasis žingsnis siekiant profesionalaus nagų dizaino. Nukirpkite nagus iki norimo ilgio, kad juos būtų lengva lakuoti. Nenorite, kad nagai būtų per ilgi, nes kitaip jie gali išsikišti už pirštų galiukų, arba per trumpi, nes kitaip juos bus sunku nudažyti. Nupoliruokite nagus, kad jie būtų lygios tekstūros, nes taip juos bus lengviau lakuoti. Kokybiška nagų pildele taip pat galite pašalinti bet kokias nagų paviršiaus briaunas, nelygumus ar spalvos pakitimus, todėl nagus bus lengviau lakuoti. Tada suformuokite nagus. Pasirinkite formą, kuri labiausiai tinka jūsų rankai ir nagų tipui. Vienos formos geriau tinka tam tikriems nagų tipams, kitos – skirtingiems rankų tipams. Pasirinkę nagų formą, nepamirškite nušlifuoti nagų vagelės kampų, nes tai padės išvengti lūžinėjimo ir skilinėjimo.

Tinkamo nagų lako pasirinkimas

Norint pasiekti profesionalią išvaizdą, labai svarbu pasirinkti tinkamą nagų laką. Rinkdamiesi norimą spalvą, turėtumėte atsižvelgti į kelis pagrindinius veiksnius, pavyzdžiui, sezoną, savo odos atspalvį ir progą. Sezonas: Žiemos sezonui puikiai tinka vėsios spalvos, pavyzdžiui, mėlyna ir violetinė. Šiltos spalvos, pavyzdžiui, raudonos ir oranžinės, geriausiai tinka rudens ir pavasario sezonams. Odos atspalvis: Jei jūsų odos atspalvis tamsesnis, prie jūsų odos geriausiai derės šaltos spalvos. Jei jūsų odos atspalvis šviesesnis, jums labiausiai tiks šiltos spalvos. Proga: Priklausomai nuo to, kokio tipo renginyje dalyvaujate, galbūt norėsite pasirinkti spalvą, atitinkančią temą. Pavyzdžiui, jei renginys vyksta žiemą, nagams galite pasirinkti mėlyną spalvą. Jei renginys vyks vasarą, galbūt norėsite rinktis ryškią spalvą.

Tinkamų priemonių pasirinkimas

Rinkdamiesi profesionalias nagų lakavimo priemones, turėtumėte nepamiršti kelių dalykų. Pirma, įsitikinkite, kad jūsų įrankiuose yra dezinfekavimo tirpalo, nes tai padės išvengti bakterijų plitimo ir išlaikyti įrankius švarius. Toliau ieškokite įvairių formų ir dydžių, nes taip bus lengviau lakuoti nagus.

Palikite atsiliepimą