Kaip pasirinkti tualetą katei?

Tikriausiai visi auginantys ar dar tik planuojantys auginti kates žino, jog šie sutvėrimai pasižymi itin savitu charakteriu. Katinas pats sau yra karalius, nuspėti jo veiksmus ar tuo labiau juos įtakoti dažnu atveju gali būti sunku, o gal net ir neįmanoma. Kad ir kaip bebūtų, egzistuoja tam tikros elgesio taisyklės, kuriomis pasižymi katės – gerai jas išanalizavus galima nuspėti, kaip elgsis jūsų keturkojis draugas. Tai ypač aktualu renkantis daiktus skirtus katėms – svarbu ne tai, ar daiktas patinka šeimininkui, o ar pati katė jį pripažins ir juo naudosis. Pavyzdžiui, tualetai katėms yra patys įvairiausi, todėl gali būti sunku išsirinkti variantą tinkantį labiausiai. Kaip jau minėjome, rinktis pagal asmenines simpatijas nederėtų. Vietoje to, atsižvelkite į tam tikras charakteristikas, kurios tikėtina nulems ar jūsų katė pamėgs savo naująjį tualetą ir juo naudosis, ar ne.

TualetaiBe jokios abejonės pats svarbiausias kačių tualetų parametras yra jo dydis. Įsitikinkite, jog jūsų katė ne tik tilps į tualetą, bet ir turės vietos jame apsisukti ir dėti keletą žingsnių pirmyn ar atgal. Jei tualetas bus per mažas, katė gali jaustis nejaukiai ir paprasčiausiai juo nesinaudoti, arba juo naudotis, tačiau dėl vietos stygiaus atlikti savo reikalus už borto. Tualetas didesnis nei yra reikalingas tikrai nieko blogo, tačiau jis automatiškai kainuos daugiau.

Ne ką mažiau nei dydis svarbu ir tai, kurioje vietoje savo namuose pastatysite katės tualetą. Būtinai pasirūpinkite, jog dėžutė būtų prieinama jūsų augintiniui bet kuriuo paros metu. Be to, vieta turi būti jam patinkanti, šilta ir pan. Taip pat svarbus ir kraikas katėms, kadangi tualetas katėms be kraiko yra nieko vertas. Kraikas katėms turėtų būti kokybiškas ir keičiamas laiku. Be to, nepripilkite jo per daug arba per mažai. Jei pripilsite per daug, katei gali būti sunku judėti savo dėžutėje. Priešingu atveju, jei pripilsite per mažais, kraikas neatliks savo darbo ir galite susidurti su nemaloniu kvapu savo namuose. Tas pats galioja ir tuo atveju, jei kraiką keisite per retai. Rekomendacijos vertas yra tofu kraikas katėms, pagamintas vien iš natūralių medžiagų. Jis ne tik greitai sugeria drėgmę ir neleidžia sklisti nemaloniems kvapams, tačiau ir nekenkia katės pėdutėms, kadangi yra natūralus. Tofu kraikas katėms taip pat yra optimalaus dydžio – 2 mm granulės puikiai atlieka savo darbą.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip pasirinkti tualetą katei?

  1. Katės išrankūs padarai. Ne visas kraikas katėms , kurį galim rasti parduotuvėse joms tiks. Saviškei išvis per plauką atradau internetu akcijas užmačius. Dabar nepripažįsta jokio kito, tik tą vienintelį.

Palikite atsiliepimą