Kaip keičiasi automobilių rinka

Lietuvoje automobiliu supirkimas vis dar tebėra verslas, nes tai, kas Vokietijoje galėtų būti naudojama tik išmetimui, mūsų šalyje gali įgyti naują vertę.

Pokyčiai automobilių rinkoje

Vairuotojai dažnai kalba apie tai, kokie pokyčiai mūsų apskritai laukia, kaip keičiasi automobilių rinka, kokia ji buvo vakar, kokia ji bus šiandien. Turime pripažinti, kad daug ką nustato ir reikalavimai, kuriuos suteikia aukštesnės institucijos dėl automobilių tinkamumą. Faktas, kad kiekviena naudojama mašina turi praeiti technikinę peržiūra ir būti pripažinta tinkamai naudojimui. Reikalavimai vis griežtėja, dėl to ir automobiliu supirkimas keičiasi. Kažkas, ką mažiau kokybiško galėjai anksčiau parduoti kaip pilnavertį produktą, dabar neretai tampa antrarūšiu dalyku ir nebegali būti parduodama. Taip pat planuojama įvesti ir automobilių mokestį tiems savininkams, kurie važinės senomis ir neekologiškomis mašinomis. Tai, žinoma, visada daro įtaką tokiam verslui.

Nemirštantis verslas

Superkame automobiliusTačiau, kad ir kaip aukštėtų standartai, kad ir kaip keistųsi ši rinka, ji vis tiek išlieka dar šiek tiek gyvybinga. Tad panagrinėkime situaciją plačiau ir pabandykime įspėti, kodėl žmonės vis dar superka mašinas, o paskui taiso ir parduoda. Vos prasidėjus Nepriklausomybei, tokiose provincijose kaip Ukmergė ar Marijampolė be paliovos vyrai vienas po kito pradėjo dirbti šiame versle. Tai atrodė kaip kokia aukso gysla. Tačiau ir aukso gyslos išsenka, kai ją atradusieji iki galo pasisotina. Tad ir čia nutiko tas pats. Pirmiausiai žmonės gerai gyveno, daug kas iš to ir namus pasistatė. Kas iš tiesų ir yra vienas svarbiausių dalykų jaunos šeimos gyvenimo pradžioje. Vėliau, situacijai besikeičiant, mes matome, kad verslas nesibaigia, tačiau įgauna daugiau pozicijų kitose srityse. Jeigu anksčiau tokios vietos teikdavo tik vienos rūšies paslaugas, tai dabar tarsi ateina laikas pereiti prie daug daugiau įvairių dalykų. Tie, kurie varydavo mašinas ir jas pataisę pardavinėdavo turguje, dabar imasi daugiau dalykų. Įmonės plečiasi, atsiranda daugiau auto servisų, kur nebeatsisakoma padaryti ir smulkius darbelius klientams: atlikti ratų suvedimą, tepalų pakeitimą ar kitus nedidelius gedimus pašalinti. Tai buvo labai nepelninga tiems, kurie varydavo mašinas ir dirbdavo tik su tokiais stambiais užsakymais. Tačiau, kita vertus, kai tas verslas pasibaigė, tai smulkesnius darbelius dariusieji žmonės taip pat tapo lygiaverčiais. Dėl pinigų ir verslo sėkmės niekada neverta per daug didžiuotis, nes viskas visada gali būti labai laikina, kaip koks atsitiktinai susiklosčiusių aplinkybių rinkinys.

Palikite atsiliepimą