Kaip įtraukti vaikus į suaugusiųjų šventes

Organizuojant asmenines ar viešas šventes, daugiausiai programos skiriama suaugusiems svečiams. Atrakcionu nuoma gali būti vienas iš būtų pritraukti ir mažuosius švenčių lankytojus. Iš tiesų, maži vaikai dažna gali būti tai, dėl ko sunkiau būti su vaikais šventėje, tai gali net stabdyti jaunų tėvų norą eiti į šventę. Dėl to jie gali jaustis nesmagiai, nepilnaverčiais, „neįdomia sustabarėjusia šeimynėle“. Tačiau nuvertinti savęs niekada nereikėtų. Jeigu šventėje negalite dalyvauti su vaikais arba atrodo, kad jie nuolat trukdo – tai ne jūsų, o renginio organizatorių kaltė. Gerai apgalvotas renginys yra pritaikytas visiems, ir suaugusiems, ir vaikams. Ką galima būtų aptarti renginius organizuojantiems žmonėms, kad šventėje dėmesį išlaikytų vaikai?

Atrakcionų nuoma

Atrakcionai šventėmsVienas iš dabar labai populiarių būdų nukreipti vaikų dėmesį per šventes – atrakcionu nuoma. Atrakcionus vaikai šventėse atpažįsta iškart ir traktuoja tai kaip būtent jiems sukurtas šventės nišas. Kas, žinoma, ir yra tiesa. Dauguma atrakcionų šventėms yra pakankamai saugūs vaikams, pakanka vieno suaugusiojo, kuris stebėtų šią šventę ir vaikus bei tai, kaip jie linksminasi. Geriausias atrakcionas vaikams yra batutas, į kurį vis reikia pripūsti daugiau oro. Kuo batutas didesnis, tuo vaikams geriau. Tokia atrakcionu nuoma atsiperka, nes batutu džiaugiasi visi šventės vaikai, ten jie ir susipažįsta, o užmezgę pažintis gali sugalvoti ir daugiau pramogų.

Sveiki skanumynai

Tėveliai visada pyksta, kai per šventes vaikai prisivalgo per daug saldumynų, nesveiko maisto. Tačiau vaikai dar labiau pyktų, jeigu nebūtų šventėje nieko jiems skanaus ir jie negautų savo skanumynų. Taigi vaikams rekomenduojama įrengti specialų staliuką su gardumynais. Kadangi vaikai galbūt neturės saiko, saldumynus patiekti tik sveikus. Džiovintus vaisius, bananus, vaisių želė. Saldainius, sausainius ir šokoladus geriau tiekti itin mažus, kad vaikai neprisivalgytų iškart didžiausių dozių. Tokiu būdu mažieji bus pavalgydinti, o tėveliai nesinervins dėl nesveikų angliavandenių ir per didelio cukraus kiekio.

Miego kambarys

Vaikai greitai pavargsta kieme, kai kurie bus tokio amžiaus, kad palakstę norės eiti pamiegoti. Tikrai nepatogu, kai šventės metu mažyliai ima miegoti tėvų glėbyje, o tėvai turi jaustis dėl to nepatogiai ir trukdyti vakaro šeimininkus, prašyti, kad būtų suteikta vieta, kur būtų galima paguldyti vaikus. Tad verta iš anksto numatyti vaikų dieninio miego kambarį, jeigu neplanuojama šventės tęsti ir per naktį. Tuo atveju, jeigu tai šventė su nakvyne, tada tiesiog greičiau duoti visiems savo kambarių raktus.

Palikite atsiliepimą