Kaip biurą paversti jaukesniu

Naujų ofisinių patalpų nuoma Kaune sukelia džiaugsmą: štai čia versite naują puslapį ir pradėsite naują veiklą, naują startą. Įkursite savo naują biurą. Reikės rasti tinkamas patalpas, susirašyti sutartis, tuomet bus persikraustymas arba įsikraustymas. O galiausiai reikės prisijaukinti šias naujas biuro patalpas. Senosiose turbūt buvo daug puikių jaukių niekučių ir kampelių, bet visko juk neperkėlinėsite. Tad ką naujo ir smagaus galima padaryti naujose patalpose, kad dirbti būtų tikrai malonu?

Pakankamas šilumos kiekis biure

Pirmiausia, nors apie tai ir nepagalvojate, tačiau būtų geras dalykas tiesiog kad biure būtų pakankamai šilta. Užtikrinkite, kad tai patalpos, kuriose yra pakankamai radiatorių, šildytuvų ar kitų priemonių, kuriomis šildomos patalpos. Jeigu to nėra, tuomet problemų bus kur kas daugiau. Ir visgi, reikėtų siekti to geriausio šilumos kiekio. Vasarą prasivėdinti visada paprasčiau, nei žiemą rasti šilumos. Patikėkite, biure su striukėmis sėdintys darbuotojai yra tikai liūdnas vaizdelis.

Kvapai

Patalpos KauneStenkitės jaukumą kurti ir per kvapus. Neikite iškart prie pigiausių klišinių sprendimų – pagalvokite, ką galite tokio padaryti, kad namuose būtų smagu, gera, ir būtų tikrai geri kvapai. Jūs tikrai rasite tokių sprendimų, tik reikia tam ryžtis. Tai gali būti ir gėlės, ir cinamono lazdelės, ir natūralūs kadagiai ar eukaliptai, ir aukštos kokybės eteriniai aliejai, ne cheminiai. Kvapai gali padaryti labai didelį darbą, kuriant jaukumą.

Gėlės

Taip pat kuriant jaukias aplinkas, būtinai ten įdėkite augalų, gėlių. Tai tiesiog būtina, norint sustiprinti vietos energetiką, jaukumą, grožį. Jeigu to nepadarysite, tikrai nebus ko džiaugtis. Taigi, gėlės privalo atsidurti jūsų naujuose biuruose. Ne smirdinčios pelargonijos, o stilingos ir šiuolaikinės žalialapės palmės, fikusai ir kt.

Šiltos jaukios šviesos

Reikėtų permąstyti apšvietimą. Nieko nėra nejaukiau nei baltos burzgiančios "dienos šviesos" lempos. Jautiesi kaip senoje ligoninėje. Reikėtų ieškoti šiltesnių, jaukesnių bendrų erdvę apšviečiančių sprendimų, ir taip pat ryškesnių baltų šviesų virš kiekvieno stalo, prie kurio dirba žmonės.

Kita

  • Švelni muzika biure, kuri neblaško, kur nesisuka reklamos ir nekalba laidų vedėjai, o tik skamba vis kita instrumentinė muzika labai tyliai – tikrai gali nugesinti tą nejaukų klaviatūrų tarškėjimo aidą.
  • Asmeninių šeimos nuotraukų ir kitų niekučių verčiau į biurą neneškite, tai nebus jaukumas, tai bus chaosas ir blaškymas.
  • Jaukumas neturi prieštarauti produktyvumui, tad stalą galite jaukiai apsidėlioti motyvacinėmis citatomis ir kažkokiais kalendoriais.

Palikite atsiliepimą