Hialurono injekcijos: paprastumas ir genialumas

Visi mes norime būtų gražūs, tačiau laikas yra negailestingas. Nuostabu tai, kad šiais laikais kovoti su laiku yra paprasta kaip niekada. Plastikos chirurgija bei kosmetologijos kabinetai yra labai plačiai atvėrę savo duris ir laukia vidų, kurie nori kiek pagražinti savo kūną. Viena iš labai dažnai pasirenkamų procedūrų – hialurono injekcijos. Jos padeda susigrąžinti nuostabiai lygią bei skaisčią veido odą. Sudominome? Skaitykite toliau.

Hialurono injekcijos pasirenkamos dėl skirtingų priežasčių. Žinoma, dėl pasenusios odos, tačiau su tokiomis problemomis anksčiau nei turėtų susiduria tie žmonės, kurie:

  • Per daug ir pr dažnai būna ant tiesioginių saulės spindulių.
  • Turi daug žalingų įpročių, kaip rūkymas bei alkoholis.
  • Žinoma, dėl senstančios odos.
  • Nutukimo ir kitų sveikatos problemų.
  • Dėl didelio kasdieninio dekoratyvinio makiažo.
  • Ir daug kitų priežasčių.

Kad ir kodėl hialurono injekcijos Jums tapo būtinos – svarbiausia, kad yra išeitis, kuri padės susigrąžinti elastingą veido odą ir atrodyti puikiai.

Hialurono injekcijai veikia sujungdama vandenį bei odą iš vidinės pusės. Žinoma, tuo pačiu rūgštyje yra ir drėkinamųjų savybių, kurios padeda odai atrodyti kur kas elastingesnei. Daugelis galvoja, kad šios injekcijos leidžiamos tik ant kaktos norint panaikinti čia esančias raukšles. Tai nėra tiesa, kadangi jos naudojamos ir greta nosies, lupų, net tarpuakio. Po atliktos procedūros Jūsų veidas tikrai neįgaus nenatūralumo požymių. Jis atrodys puikiai ir tuo pačiu jaunatviškai.

Procedūros atlikimo paprastumas lemia tai, kad vis daugiau žmonių nusprendžia ją išbandyti. Pačioje rūgštyje jau yra medžiagų, kurios visiškai panaikina nemalonius pojūčius. Visgi, esant poreikiui bei kliento pageidavimui galima būti papildomai naudojamos priemonės, kurios padeda sumažinti nemalonius pojūčius, skausmus. Ši procedūra trunka ne ilgiau nei 20 minučių, tad jai nereikia paskirti išskirtinio laiko, pasiruošti procedūrai.

Hialurono injekcijos yra gana paprasta procedūra ir po jos atlikimo retas junta kokius nors nemalonius pojūčius.

  • Visgi, vieta, kurioje bus leidžiama rūgštis, gali būti kelias dienas patinusi.
  • Galutinis rezultatas yra matomas po 10-ies dienų.
  • Rekomenduojama procedūra kartoti kas pusę metų arba metus priklausomai nuo poreikių.

Palikite atsiliepimą