Grožio specialistai grąžina pasitikėjimą

Kai kalbame apie žmogaus, galvoje turime tiek išorinius, tiek vidinius privalumus ir savybes. Vidinis grožis dažniausiai yra duotybė, išorinis – taip pat, tačiau, išorinį grožį dar galima keisti grožio specialistų pagalba. Šiandien kiekviename mieste yra ne viena grozio klinika, kurioje dirbantys specialistai padeda mums pasiekti svajonių išvaizdą. Šiandien plačiau pakalbėsime apir Tautrinio grožio chirurgijos kliniką Kaune, kuri jau ne vienai moteriai ir vyrui padėjo pasiekti svajonę.

GrožisTrautrimo Aštrausko grožio chirurgijos klinika Kaune jau veikia ne vienerius metus ir pacientams jau įrodė savo kompetetingos, profesionalios gydytojų ir aptarnaujančio personalo komandos pranašumą. Komandos siekis – kartu su klientų nusiteikimu ir tikėjimu pasiekti patį geriausią rezultatą, todėl, teikia ne tik profesionalias chirurgijos paslaugas, bet ir pacientams itin reikšmingus patarimus. Personalas gerą vardą užsitarnavęs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, norintys pasigražinti, atsikratyti ilgai slegiančios išvaizdos naštos pagalvos sulaukia ir net Didžiojoje Britanijoje. Estetinės arba kitaip – grožio chirurgijos didžiausi laimėjimai slypi gebėjime tobulai koreguoti kūno ir veido formas. Jeigu esate iš tų, kurie mano, kad specialistams daryti chirurgines intervencijas dėl grožio į savo kūną leidžia tik turtingi, garsenybių pasaulio atstovai – klystate. Estetinė plasikos chirurgija lengvina gyvenimą žmonėms, kenčiantiems nuo odos problemų, randų, likusių po avarijų, nelaimingų atsitikimų ar net onkologinių ligų. Turbūt daugelis sutiks, kad išvaizdos defektai veikia ir mūsų emocinę būklę. Žinoma, daug ką galime kontroliuoti patys – sportuoti, numesti ar priaugti svorio, tačiau tai, kas įgimta arba likę po įvairių traumų, jau ne mūsų valioje. Estetinė chirurgija, padeda atkurti natūralų žmonių grožį, tai, kas slypi po įvairiausiais defektis. Tautrimo klinika siūlo visą eilę įvairiausių plastinės chirurgijos procedūrų, apie kuria spakalbėsime kiek vėliau. Svarbu paminėti, kad plastinių operacijų ir estetinių procedūrų skaičius Lietuvoje kiekvienais metais auga. Tai reiškia ne ką kita – bet besikeičiantį,išlaisvėjusį žmonių požiūrį. Kad ir kas bebūtų, išvaizda yra žmogaus „reklaminis“ veidas. Specialistai nesistengia įtikinti pacientų, kad išvaizda svarbiau už vidų – žmogus yra darni vidinių ir išorinių savybių sistema, bet akivaizdu, kad išvaizda yra mūsų „prekinis veidas“, kurį visų pirma parodome pasauliui, o tik vėliau įsileidžiame vidun. Bet kuri grožio klinika yra pasiruošusi, kad tas „prekinis veidas“ labiausiai būtų priimtinas jums. Procedūrų specifika tobulėja, rezultatai gali būti išsaugomi daug ilgiau nei įprastai. Grožio klinikos ateityje pasieks tokį populiarumą, kaip bet kuri odontologijos klinika Klaipeda ar bet kuriame kitame mieste. Grožis žmogui reikalingas, kad šis turėtų kiek daugiau drąsos, pasitikėjimo savimi, taigi Tautrimo grožio ir estetikos klinikoje būtent tai ir siekiama suteikti ar sugrąžinti žmogui.

Pristatomoje klinikoje atliekamos įvairiausios plastinės operacijos. Vienos populiariausių – veido plastinės operacijos, kurioms priklauso nosies operacijos, akių vokų plastika, kaktos ir antakių pakėlimas, ausų plastika. Moterų tarpe bene populiariausios yra krūtų operacijos. Šiai procedūrų grupei priklauso krūtų pakėlimo, didinimo bei mažinimo operacijos, taip pat vis populiarėja krūtų atkūrimo operacijos, itin aktualios moterims, kurios susidūrė su onkologinių ligų padariniais. Taip pat, po įvairiausių traumų ir sutrikimų atliekamos rankos operacijos, tokios kaip riešo kanalo atvėrimas. Žinoma, esti ir daugiau kūno operacijų, tokių kaip kūno kontūro korekcija, pilvo plastika, riebalų nusiurbimas, riebalų persodinimas, savų kamieninių ląstelių persodinimas, makšties plastika, sėdmenų didinimas, lytinių lūpų plastika, odos darinių šalinimas ir panašiai. Be abejonės, tai atrodo itin sudėtingos procedūros, tačiau, Tautrimo klinikos personalas pasižymi itin didele patirtimi ir nuolatiniu tobulinimusi.

Vaida visai neseniai Tautrimo klinikoje atliko riebalų persodinimo operaciją. Moteris visą gyvenimą turėjo problematišką liemenį, tuo tarpu kai kitos kūno dalys buvo lieknos ir proporcingos. Ši grožio klinika padėjo atsikratyti šio ilgai kankinusio defekto.

Palikite atsiliepimą