Geriausios vietos prezervatyvams slėpti

SlėptuvėsPrezervatyvai – yra pati populiariausia apsisaugojimo priemonė Lietuvoje. Kai esi jaunuolis ir gyveni su tėvais ar kambarioku, kartais kyla klausimų ir dėl tokių paprastų dalykų, kaip ir kur laikyti prezervatyvus, kad jie būsų saugūs ir nepastebimi. Apskritai prezervatyvus patariame laikyti tiesiog sausoje, vėsioje vietoje, vengiant tiesiognių saulės spindulių ir trinties. Tačiau keliaujant, ar norint, kad jų nepastebėtų tėvai ar kambariokai, teks geriau pasukti galvą. Štai jums kelios idėjos, kur laikyti prezervatyvus:

  • Laikykite prezervatyvus sausoje, švarioje skardinėje dėžutėje nuo kavos ar arbatos. Skardinėje dėžutėje prezervatyvo pakuotė išliks sausa ir vėsi, be to tokia dėžutė niekam nekris į akis.
  • Kelionėje tvarkingai laikyti prezervatyvams naudokite atskirą, mažą piniginę, skirtą centams. Tik jokiu būdu šalia prezervatyvų nedėkite pačių centų, tai turi būti visiškai atskira piniginė. Taip pat nelaikykite prezervatyvų savo įprastoje piniginėje. Atsiradusi trintis gali pažeisti apsisaugojimo priemonių pakuotę ir jas pačias.
  • Laikykite prezervatyvus kojinėse, kojinių stalčiuose. Juose vėsu ir sausa, be to ši vieta labai diskretiška!
  • Laikykite prezervatyvus tiesiog spintelėje šalia lovos, juk čia jie geriausiai pasiekiami, kai jų prireikia! Jeigu jaudinatės dėl smalsių kambariokų, tiesiog įsukite prezervatyą į kokį nors rūbą, kad ir tas pačias kojines.
  • Keliaudami, skirkite prezervatyvams visiškai atskirą kelioninės kuprinės skyrelį, taip jie bus lengvai ir patogiai pasiekiami. Įsitikinkite, kad šis kuprinės skyrius nesiliečia ju jokiais aštriais, metaliniais daiktais (tušinukais, žirklėmis, peiliais ir pan.), nepakiškite prezervatyvų po sunkiais daiktais, pvz. knygomis.
  • Dar viena puiki vieta prezervatyvams laikyti – tuščios papuošalų dėžutės. Papuošalų dėžutės, ypač tos, kurios turi kelis skyrelius – paslaptingas ir gražus būdas laikyti prezervatyvams. Tik jokiu būdu nelaikykite prezervatyvų kartu su papuošalais, nes auskarai, vėriniai ar apyrankės gali pradurti ar kitaip pažeisti prezervatyvo pakuotę.
  • Puiki vieta prezervatyvams laikyti yra ir senos, nebenaudojamos, tačiau švariai išplautos ir išdžiovintos kosmetinės.
  • Na o patys išradingiausi slapukai gali pasinaudoti gerai žinomu triuku. Paimkite nebereikaingą, storą knygą ir išskaptuokite joje prezervatyvo formos skylę. Gausite itin originalią ir patikimą slėptuvę!

Tikiuosi šie patarimai Jums padės ir Jūs jausitės visada saugūs ir pasiruošę! Taip pat, reikia visada atsiminti, kad prezervatyvų slėptuvėms kartais reikia daugiau vietos, nes prezervatyvai internetu, populiarus pasirinkimas dabar leidžiau daugiau ir pigiau ir skirtingų prezervatyvų nuspirkti labai greitai ir patogiai.

Palikite atsiliepimą