Dažni skalbimo mašinos gedimų tipai: kaip atpažinti

Ten, kur daugiau gyvena gyventojų, ten ir skalbimo masinu remontas Vilniuje tampa aktualesnis. Juk iš tiesų: remontuoti skalbimo mašinas reikia ten, kur jos genda. Didesnė tikimybė, kad jų bus sugedusių ten, kur gyvena pusė milijono gyventojų, o ne kur įsikuria pusšimtis žmonių. Taigi, apie skalbimo mašinas ir jų remontą reikėtų žinoti tik tiek, kad jums svarbu atpažinti gedimą kuo anksčiau, ir turėti patikimus remonto meistrus. Apie meistrus kalbėsime kitoje dalyje, o dabar – pakalbėkime apie gedimus. Kokie jie dažniausiai būna?

Neišpila vandens

Nauja mašina skalbimoDažna ir itin nervinanti priežastis, kodėl kviečiamas Vilniuje ar kituose miestuose skalbimo mašinų meistras – tai, kad iš skalbimo mašinos neišpilamas vanduo. Tai tikrai nemalonus dalykas. Kadangi norisi, jog vanduo būtų išpiltas ir skalbiniai išgręžti. Dar nieko baisaus, kai lieka nenusausinti jau išskalbti drabužiai ir skalbiniai. Ir kaip nepatogu, kuomet visgi užstringa procesas viduryje ir jūsų rūbai paskęsti muiliname vandenyje…

Leidžia vandenį

Atvirkštinė problema, itin pavojinga gyvenantiems daugiabučiuose – kuomet skalbimo mašina ima leisti vandenį. Vadinasi, tuomet atsiranda toks pavojus, kad gali ir užlieti kaimynus. Bala ties skalbimo mašina gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: galbūt kažkur blogai sujungtos pačios skalbimo mašinos konstrukcijos. Gal kažkas negerai padaryta su pačia sistema viduje. Gal kitos bėdos. Jeigu leidžia vandenį, skubiai reikia užstatyti išpylimo funkciją, išleisti vandenį į vonią, nusausinti visas balas, ir kviesti meistrus.

Nepakaitina vandens

Šį gedimą galbūt aptiksite ne iš karto, tačiau pasitaiko, kuomet skalbimo mašina nebegali pakaitinti vandens. Taigi, tuo metu tenka kentėti įvairius nepatogumus. Visų pirma, dėl to nepakaitinimo tenka galvoti, kodėl drabužiai neišsiskalbė, kaip reikia. Galite pradėti kaltinti skalbimo miltelius, kažką kito. Keisti juos, o gal net išmesite rūbus, nusprendę, kad jie nepataisomai sugadinti, sutepti, ir tos dėmės išplauti neįmanoma. Visgi, kalta čia gali būti skalbimo mašina. Jeigu norite žinoti, ar ji dar kaitina vandenį, stebėkite, koks vanduo visgi išbėga iš skalbimo mašinos.

Neveikia centrifuga

Kita problema – neveikianti centrifugos sistema. Ji tikrai gali būti, ir tai labai vargins. Pastebėsite iškart, kad išskalbus rūbus, jie šlapi, tarsi skalbti rankiniu būdu.

Neveikia skalbimo mašina

Gali būti ir apskritai toks gedimas, kuomet skalbimo mašina išvis neveiks. Labai modernioje skalbimo mašinoje gali būti tik sutrikusios elektronikos funkcijos. Kuomet paaiškėja, kad neveikia ne pati skalbimo mašina, o būtent jos elektronika – kaip kad nutinka ir automobiliuose su galingais kompiuteriais. Arba gali sugesti ir iš esmės pati skalbimo mašina.

Palikite atsiliepimą