Darbas automobilių turguje

Automobilis su bagažineRobertas dirba su mašinomis. Jis puikiai žino, koks tinka akumuliatorius pagal automobilį, jam gražiausia muzika yra tylus nebildantis važiuoklės darbas, o skaniausias kvapas – žalios eglutės, kabančios mašinos salone. Nes jeigu užuodi tepalus, dujas arba dyzelį, tai kažkas negerai, šitų dalykų neturėtum užuosti. Vakar jis turguje pardavė net tris dėvėtus akumuliatorius. Jis prekiauja įvairiomis dalimis ir akumuliatoriai yra tik vieni iš jų. Kaip gi jam sekasi dirbti tokį darbą?

Kaip sekasi darbas turguje, ar geri ten dabar laikai?

Laikai kaip laikai. Daug žmonių aplink skundžiasi, kad dabar turguje jau nieko neparduosi, nes viskas persikėlė į internetą. Aš tai nedejuoju, o manau, kad reikia prisitaikyti prie pokyčių. Buvo ir bus žmonių, kurie pirko ir pirks turguje. Tai aišku vyresnė karta. Ir vyrai, kurie nemėgsta prie interneto per kompiuterį visko daryti. Be to, kartais visai gerai apžiūrėti savo akim tą detalę, kurią perki. O jauna karta keliasi į internetą, tas tiesa. Bet tai tik ženklas, kad ir mums, dirbantiems turguje, nereikia skųstis, o reikia progresuoti ir vytis tuos pirkėjus.

Ką žmonės perka turguje iš jūsų?

Priklauso nuo to, ką atsinešu. Štai vakar visai gerai pirko akumuliatorius. Panašu, kad po žiemos daug kam jie neužsiveda, tai gal net naujų ieško, perka. Man tai niekada taip nebūdavo, kad per sezoną prireiktų naujo akumuliatoriaus. Jeigu moki gerai naudotis savo turimais daiktais, jeigu turi gerą techniką, tai toks dalykas nenutiks.

Kaip pradėjote dirbti šioje srityje?

Aš visada buvau vyras prie automobilių. Mano visi namai iš to pastatyti, vaikai į mokslus išleisti, žmona aprengta. Tik vaikai jau mano neseka šiomis pėdomis, kitus dalykus nori veikti gyvenime. Dar Nepriklausomybės pradžioje aš pradėjau su draugais tokį verslą, kur veždavome daužtas mašinas iš Vokietijos ir Olandijos. Jas Lietuvoje suremontuodavome ir visai neblogai viskas buvo. Taigi, kai atėjo laikas kažką keisti, nes tiesiog sumažėjo rinka Lietuvoje, aš ėmiau ieškoti sau kitokio darbo pakaitalo. Tai pradėjau dirbti su mašinų detalėmis. Čia irgi labai daug darbo su visokiomis senomis mašinomis, jų ardymu, bet užtai tai yra toks darbas, nuo kurio niekada nepavargstu, nes man jis visų pirma yra labai įdomus ir linksmas. Dažnai atsinešu parduoti gerus dėvėtus ir naujus akumuliatorius, variklius, taip pat ir padangas čia pat superku ir jomis prekiauju.

Palikite atsiliepimą