Dantų implantai: 5 svarbiausios priežastys, kodėl verta juos pasirinkti

Dantų atkūrimas neretai yra reikalingas ne tik vyresnio amžiaus žmonėms, bet taip pat ir jauniems asmenims. Dantų implantai šiuo metu yra laikomi pačiu veiksmingiausiu dantų atstatymo metodu, ir priežasčių, kodėl tokia galimybė galėtų labiausiai pasiteisinti, yra ne taip ir mažai. Taigi, kokie yra svarbiausi dantų implantų privalumai?

Žandikauliai apsaugomi nuo nykimo

Tuo atveju, jei prarasti dantys nėra atkuriami juos implantuojant, ilgainiui žandikauliai ima nykti, todėl asmuo gali atrodyti gerokai senesnis nei yra iš tiesų. Jei po kurio laiko nusprendžiama dantis implantuoti, tokiu atveju gali prireikti papildomų procedūrų – kaulinio audinio priauginimo ar sinusų pakėlimo. Tokiu atveju implantavimo kaina tampa didesnė, tad to tikrai norėtųsi išvengti.

Ilgaamžis sprendimas

Joks kitas dantų atkūrimo būdas negarantuoja tokio ilgaamžio sprendimo kaip dantų implantai, todėl tuomet, jei siekiama, kad atkurti dantys tarnautų kuo ilgiau, ši pasirinkimo galimybė yra tikrai palanki. Įprastai dantų implantai tarnauja net kelis dešimtmečius ar dar ilgesnį laiką, todėl galite būti visiškai ramūs, kad greitu metu procedūros neteks kartoti.

Natūraliai atrodantys dantys

Implantuojant dantis visada yra siekiama, kad atkurti dantys atrodytų kur kas natūraliau, tad visai nesvarbu, kokius dantis yra praradęs pacientas – priekinius ar krūminius, bet kuriuo atveju rezultatas bus iš tiesų puikus.

Paprasta implantų priežiūra

Nors gali atrodyti, kad dantų implantai reikalaus gana daug priežiūros, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. Iš tiesų dantų implantai yra prižiūrimi lygiai taip pat, kaip ir natūralūs dantys, todėl jums nereikės patirti jokių nepatogumų.

Visavertė kramtymo funkcija

Net ir tada, jei pacientas yra praradęs vos vieną dantį, kramtymo funkcija tampa nepakankamai gera, o tai, žinoma, turi neigiamas pasekmes. Jei maistas nėra tinkamai sukramtomas, prastėja virškinimo procesas, pacientas gali imti skųstis skrandžio skausmais, ir t.t. Kad taip nenutiktų, pasirūpinkite, kad prarasti dantys būtų kuo greičiau implantuojami, nes tokiu atveju bus galima išvengti įvairių galimų sveikatos sutrikimų.

Taigi, dantų implantai neabejotinai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų, kada siekiama atkurti prarastus dantis. Toks pasirinkimas yra ilgaamžis, atkurti dantys atrodo labai natūraliai, o kramtymo funkcija tampa visavertė. Nors šiuo metu galima rinktis ir kitus dantų atkūrimo metodus, tačiau tik implantavimas gali padėti apsaugoti žandikaulius nuo nykimo, o tai turėtų būti aktualu kiekvienam pacientui, besikreipiančiam dėl pačių veiksmingiausių dantų atkūrimo būdų.

Apie dantų implantus skaitykite Savickų klinikos svetainėje: https://www.protezavimas-implantavimas.lt/lt/proceduros/implantavimas/dantu-implantavimas/

Palikite atsiliepimą