Dantų balinimas: prieš ir po. Ko tikėtis?

Kai norisi gražių dantų – pirmiausia reikia reguliariai lankytis pas specialistą. Tik tokiu atveju, kai dantys bus sveiki – bus galima džiaugtis ir estetiškai patrauklia jų išvaizda. Žinoma, gražinimui yra ir daugiau metodų. Vienas jų yra dantukų balinimas.

Daugelis žino, kad tokia paslauga kaip dantų balinimas gali padėti žmogui susigrąžinti šypseną. Tokią, kuri jam keltų pasitikėjimą savimi ir pasididžiavimą.

Nereikia specialaus pasiruošimo

Kai kurie bijo, kad balinimui reikia specialiai paruošti dantis. Tikrai ne. Žinoma, specialistai pirmiausia siūlo juos sutvarkyti, jeigu yra skylučių. Taip pat visada pirmiausia atliekama burnos higiena. Dažniausiai jau po profesionalios burnos higienos dantys tampa kur kas baltesni. Dėl to galima atidžiau įsivertinti – ar balinimo reikia apskritai. Taip, dažniausiai po higienos dantys netampa labai baltesni, tačiau bent jau šiek tiek – tampa. Tai – džiugina, kadangi dažniausiai pasiekiamas kur kas didesnis efektas.

Balinimo būdai

Šiuo metu kiekvienas klientas gali rinktis net iš kelių labiausiai tinkamų balinimo būdų.

  1. Balinimas klinikoje.
  2. Balinimas namuose su kapomis.

Pirmas variantas kainuoja kiek brangiau, tačiau taip pat ir pasiekiamas efektas yra kur kas didesnis. Juolab, kur kas ilgiau tarnauja. Taigi, dažniausiai apsimoka sumokėti kiek daugiau čia ir dabar, tačiau džiaugtis rezultatu, kuris Jums tikrai tarnaus ilgai ir tuo pačiu, kuris suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Procedūra

Daugeliui žmonių baisu, kad balinimo procedūra gali būti skausminga arba juolab, trukti labai ilgai. Geriausiai baimes nugalėti gali padėti pokalbis su mediku, kuris viską darys. Tai dažniausiai padeda geriau suprasti – kokia, visgi, balinimo procedūra yra greita ir tuo pačiu, kad ji neturi jokio neigiamo poveikio. Dažniausiai trunka iki poros valandų ir jau po visko gali būti juntamas tik jautrumas. Taigi, viskas labai paprasta ir greita, o poveikis dažniausiai pranoksta lūkesčius.

Ko tikėtis?

Rezultatas yra labai individualus. Geriausiai yra galimą rezultatą gali atsakyti medikas, kadangi jis jau prieš viską realiai mato – koks yra Jūsų danties kaulas ir tuo pačiu kaip jį turėtų paveiks balinamoji emulsija. Taigi, poveikis bet kuriuo atveju tikrai bus, tačiau kinta jo intensyvumas.

Svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje ne tik bus atlikta balinimo procedūra, tačiau taip pat ir išgirsite atsakymus į visus klausimus, kurie kyla. Visa tai – vardan gražios šypsenos, kurią gali turėti kiekvienas.

Palikite atsiliepimą