Atvykęs universalus meistras į namus, gali atlikti beveik visus darbus

Meistras į namusAtvykęs universalus meistras į namus gali atlikti praktiškai visus darbus, kurie susiję tiek su elektros instaliacija, tiek su santechnika, tiek ir su buitinės technikos remontu. Didžiausias privalumas yra tas, kad tokie universalūs meistrai siūlo be galo ilgą paslaugų sąrašą, į kurį yra įtraukiami ir kiti – netgi su žemdirbyste ar augalininkystes susiję darbai. Šie meistrai dirba tiek pavieniui, tiek ir specialiose bendrovėse. Bendrovės turi daugiau tokių darbuotojų, todėl jos gali greičiau reaguoti į klientų pageidavimus atvykti. Paslaugų įkainiai nustatomi pagal susitarimą, tačiau daugelis šių paslaugų teikėjų informuoja, kad visada yra nustatoma bent jau minimali bazinė kaina, jog keliavimo išlaidos jiems nebūtų didesnės negu gaunamos pajamos už darbą. Šie meistrai siūlo šias paslaugas:

  1. Elektros sistemų gedimų šalinimas. Dauguma bendrovių turi savus elektrikus, kuriuos gali atsiųsti įvykus tam tikroms elektros sistemų avarijoms. Tai ypač turėtų būti aktualu tiems, kuriems dingsta elektra dėl buitinių nesklandumų t.y. kai elektra dingsta vienam namui, o ne visai vietovei. Tokie specialistai greitai sutvarko visus gedimus už gana nedidelį mokestį, o geriausia tai, kad jie neretai reaguoja ir nakties metu, esant audroms ir kitoms ekstremalioms sąlygoms.
  2. Buitinės technikos ir elektronikos prietaisų remonto paslaugas taip pat teikia dauguma universalių meistrų. Jie gali atvykti pataisyti jūsų šaldytuvą, skalbimo mašiną ar kitą techniką, o taip pat jie gali ją ir pajungti jeigu nusipirkote naują.
  3. Universalūs meistrai teikia ir su aplinkos priežiūra bei tvarkymu susijusias paslaugas. Jie gali už sutartą sumą iškloti norimą vietą trinkelėmis. Taip pat bendrovės turi ir statybos ekspertus, kurie galėtų išklijuoti plytelėmis norimas patalpas. Kas liečia aplinkos tvarkymą, tie jie galia atlikti tiek švaros darbus, tiek žolės pjovimo, medžių genėjimo ir kitus darbus.
  4. Bene dažniausiai pasinaudojama paslauga yra – augalų priežiūrą ir bei sunkūs fiziniai darbai. Šie meistrai gali dirbti ir ties drenažo linijų kasimu, ties vandentiekio bei kanalizacijos įvedimu. Didžiausios bendrovės turi netgi specialią techniką, kuri pagreitintų visą darbo procesą, todėl klientui nesusidarytų didžiulės išlaidos.

Renkantis privačius universalius meistrus, jūs galite rinktis ir pavienes paslaugas, tačiau turėkite galvoje, kad jie gali su jumis sudaryti ir nuolatinių paslaugų teikimo sutartį, jeigu tik to pageidautumėte. Tai reiškia, kad sudarius sutartį, jie reguliariai vyktų atlikti tam tikrus darbus – pjautų tvorą, švarintų aplinką ar tiesiog atliktų profilaktinius elektros instaliacijos darbus. Tiesiog turite pasidomėti pasirinktų specialistų teikiamomis paslaugomis, nes šios paslaugos, kurios išvardytos tikrai nėra viskas ką šie meistrai sugeba – jų paslaugų spektras toks didžiulis, jog į juos kreiptis galėtumėte net ir specifinių darbų atlikimui. Tiesiog pasidomėkite universaliais meistrais – sužinosite ką jie siūlo.

Palikite atsiliepimą