Ar vestuvių aprangos harmonijai reikalingos tik dvi detalės?

Vestuvės – vienintelė tokia šventė, kurią linkima atšvęsti vieną kartą gyvenime ir ji rūpi visai dviejų šeimų giminei. Dėl šios priežasties pasiruošimas šiai progai tampa atsakingu ir smulkmenišku. Kiekviena detalė bei veiksmas yra planuojami mėnesių mėnesius. Bene svarbiausias ir daugiausiai dėmesio sulaukiantis objektas vestuvių metu yra nuotaka. Visi iki didžiosios dienos svarsto, kaip ji pasipuoš ir kokiomis detalėmis nustebins.

Vestuviniai galvos papuošalaiJaunosios suknelė bei jaunikio kostiumas ne retai yra skirtingų spalvų, tačiau bendrumo jų išvaizdai suteikia įvairios aprangos detalės. Pavyzdžiui, vyras segi seges, o moters galvoje segimi vestuviniai galvos papuošalai (bridal hair accessories) – abiejų, ir vyro, ir moters papuošalai yra labai panašaus dizaino ir dera tarpusavyje. Populiariausia yra seges jaunikiui gaminti pagal užsakymą, tačiau kiek vėliau nei įsigyjamas nuotakos vestuvinis galvos papuošimas. Kitos detalės, tokios, kaip kostiumo spalva ar nuotakos puokštė kai kuriais atvejais yra taip pat tarpusavyje derinamas dalykas.

Kiekvienais metais vestuviniai galvos papuošalai kuriami pagal tuo laikotarpiu pasižyminčias mados tendencijas – tai priartina jaunuosius prie išskirtinumo, kiekvienais metais vestuvių šventės atrodo vis kitaip ir išsiskiria savo stiliumi. Karoliukai, plunksnos, akmenukai, perliukai ar kiti šių papuošalų akcentai priklauso ir nuo diktuojamų mados taisyklių, ir nuo kiekvieno žmogaus asmeninio apsisprendimo. Ypatingoji vestuvinių galvos papuošalų savybė – universalumas, pasireiškiantis su galimybe dėvėti papuošimą ne tik per vestuvių šventę, bet ir kitomis progomis. Dėvimi lankeliai ar segtukai moteriai suteikia savitumo ir žavesio, o jeigu dėvimi ir įprastą dieną – ir neprilygstamai.

Šeimos, artimiausių draugų ir kitų vestuvių svečių aprangą aptarti su jaunaisiais darosi vis labiau įprasta. Todėl linkstama netgi jų aprangoje dominuojančius akcentus priderinti prie jaunųjų. Tačiau ne visi siekia optimalios darnos – kitiems būdinga sąmoningai palikti jaunųjų aprangos detales jiems patiems, kad pasijaustų ypatingais, kitokiais ir vieninteliais.

Palikite atsiliepimą