Ar skiriasi hialurono rūgšties nuo botulino injekcijos?

Sparčiai bėgantis laikas geba pakeisti ne tik aplinkos, daiktų, bet ir žmogaus kūno išvaizdą. Dažniausiai pokytis pasireiškia veide, kai po truputį atsiranda tam tikros raukšlelės. Nors ir pradžioje atsiranda mažos mimikos raukšlelės, tačiau su laiku jos tik gilėja. Viena iš pagrindinių priežasčių, kurios sudaro palankias sąlygas atsirasti nereikalingoms raukšlėms – sumažėjusi natūralaus hialurono rūgšties gamyba. Tai galima lengvai pakeisti su hialurono arba botulino injekcijomis.

Kokia yra hialurono rūgšties injekcijos nauda?

Galbūt, kitiems gali atrodyti, kad hialurono rūgšties injekcijos tapo sparčiai išpopuliarėjusi mada, tačiau tai yra visiškas melas. Būtent ši procedūra padeda įveikti daugybę problemų, kurios yra susijusios su veido oda.

Hialurono rūgštiesPačios procedūros metu į veido odą yra suleidžiami hialurono rūgšties užpildai. Šių užpildų koncentracija yra gana didelė, todėl hialuronas gali tolygiai pasiskirstyti po odą bei užpildyti šios medžiagos trūkumą. Jis net užpildo susidariusius tarpus tarp kolageno skaidulų, o tai reiškia, kad visos raukšlelės yra užpildomos iš vidaus. Taip oda yra drėkinama bei pradedama stimuliuoti kolageno sintezė. Veido odoje pradeda vykti aktyvūs atsinaujinimo procesai. https://grozioakademija.lt/naujiena/kas-geriau-botulinas-ar-hialuronas/ gali jums suteikti kokybiškas paslaugas, o patyrę specialistai suteiks jums visą reikiamą informaciją!

Kokia yra botulino injekcijos nauda?

Botulino injekcijos procedūros pagrindinis skirtumas nuo hialurono rūgšties procedūrų toks, jog botulinas veikia nepageidaujamų mimikos raukšlių (pykčio raukšlės, horizontalios raukšlės kaktoje, smulkios raukšlės aplink akis ir pan.) susidarymą, dalinai lokaliai paralyžiuojant mimikos raumenų darbą.

Nors ir botulino injekcija gali skambėti baugiai, tačiau tai yra visiškai saugi procedūra. Injekcijos metu yra suleidžiama itin plona adatėlė į tas vietas, kuriuose siekiama sumažinti raukšleles. Botulinas, kuris yra suleidžiamas į jūsų veido odą yra specialiai tam paruoštas bei pritaikytas mūsų kūno fiziologinėms savybėms. Žinoma, injekcijos metu, jis yra leidžiamas itin mažomis dozėmis ir į tikslias vietas, kurias norima išlyginti. Po kelių dienų, tose vietose, kur buvo suleista botulino – raumenys nebesitraukinėja ir atsipalaiduoja.

https://grozioakademija.lt/paslauga/botulino-toksino-injekcijos greitu metu padės jums pasiekti lygios odos rezultatą!

Ar šios abi procedūros – skausmingos?

Tiek pasirinkus hialurono rūgšties, tiek botulino injekcijas, skausmo skirtumo tikrai nepajusite. Dažniausiai skausmas yra itin minimalus, o kartais net visai nejuntamas. Pačios procedūros yra atliekamos mažomis adatėlėmis, kurios stipriai nepažeidžia odos struktūros. Net tose vietose, kur bus leidžiama injekcija, neturėtumėte jausti jokio diskomforto, nes jos yra patepamos specialiu geliu. Šios invazijos yra tokios menkos, kad pasitaiko atvejų, jog gali net neprireikti skausmo malšinimo gelių. Aišku, jeigu esate itin jautrūs skausmui, tuomet įspėkite specialistą ir gelis bus užteptas.

Palikite atsiliepimą