Ar galima nekeisti padangų?

Vasarinės padangosKeičiantis sezonui vairuotojams nemažai kyla nemalonumai dėl padangų. Net jei ir turite kito sezono padangas garaže, vis tiek jų keitimas užima laiko. Turbūt ne vienas tokiu metu susimąsto, galbūt galėčiau to išvengti? Iš tiesų tai vasarinės padangos yra skirtos šiltam sezonui, o žieminės – šaltam. Jos yra pritaikytos tik tam tikram metų laikui. Žieminės padangos vasarą perkaistų, o vasarinės padangos būtų itin nesaugos pasirinkimas žiemą. Vienintelė išeitis būtų universalios padangos. Tokios padangos yra pritaikytos visiems sezonams. Atskirti ar jos yra universalios yra labai paprasta. Tai būna pažymėta. Raidžių kombinacija AW ir AS reiškia, jog padangos tiks bet kuriuo sezonu bei bet kokiu oru ir yra universalios. Jeigu Jums nepatinka dažnai keisti padangas, jos būtų puikus pasirinkimas.

Kodėl negalima naudoti vasarinių padangų visų sezonų metu?

Žmonės visada nori sutaupyti. Turbūt atsiranda tokių, kurie kyla minčių apie tai, kodėl jie turėtų įsigyti kelių rūšių padangas. Vasarinės padangos yra itin saugos, todėl yra puikus pasirinkimas šiltuoju metų laiku, tačiau kas nutiktų, jeigu tai būtų mūsų pasirinkimas žiemai? Visų pirma, tektų sumokėti nemažą baudą. Kokias padangas naudoti yra ne tik Jūsų pačių pasirinkimas, tačiau tai diktuoja ir įstatymas. Pasirinkus netinkamas padangas, teks ne tik mokėti valstybei, bet ir vis tiek įsigyti tinkamas padangas. Taip pat, Jūs neteksite automobilio techninės apžiūros. Negana to, jog būsite taip nubaustas, gali būti ir blogiau. Naudodamas netinkamas padangas, Jums gresia pavojus. Vasarinės padangos nėra pritaikytos žiemos metu esančiai kelių dangai, todėl automobilis ne tik važiuos ne komfortiškai, tačiau dar ir nesaugiai. Jeigu bent kiek galvojate apie pasekmes, nesirinkite padangų, kurios yra netinkančios esančiam sezonui.

Kaip tinkamai laikyti vasarines padangas?

Netinkamai laikomos vasarinės padangos internetu gali sukelti Jums nemažai bėdų. Visų pirma, jos gali tapti nebe tokios saugios ir kelti Jums bei aplinkiniams pavojų. Visų antra, jos gali susidėvėti itin greitai ir Jums gali tekti vėl pirkti naujas padangas. Norint išvengti šių problemų, yra patartina pasidomėti kaip laikyti padangas. Informacija yra nesunkiai pasiekiama, nereikia eiti į servisą konsultuotis su specialistais, galite tiesiog paieškoti internete. Taigi, visų pirma, pakeitus padangas, jos turėtų būti nuplautos ir nuvalytos. Vieta, kurioje bus laikomos padangos, turėtų būti tamsi, sausa ir vėsi, tai galėtų būti rūsys, garažas ir panašiai. Su ratlankiais jas galima guldyti vieną ant kitos, tuo tarpu išmontuotos padangos turėtų būti laikomos tik vertikalioje padėtyje.

Palikite atsiliepimą