Apsipirkti prieš Kalėdas

Nesvarbu, ar sninga, ar lyja, ar mes puošiame eglutę, ar tai praleidžiame, tačiau prekybos centras Kalėdoms visada pasiruošia. Artėjant šventėms tiesiog nerasite tokio prekybos centro, kuris ignoruotų šių žiemos švenčių atėjimą. Suprantama – tai pagrindinis prekių pardavimo laikas. Turbūt nėra geresnio laiko parduoti viskam.

Atmosferos pokyčiai

Kalėdos prekybos centrePirmiausiai pamatome, kad prekybos vietos iškart nuo gruodžio pirmos ima rėkte rėkti apie Kalėdas. Jeigu pamiršite, kad jos artėja, tai užsukę į parduotuvę tikrai iškart prisiminsite. Kaip tai nutinka? Lemputės, šviečiančios girliandos ir aibė kitų dalykų nuolat primena apie artėjančias šventes ir pirkimo maratoną. Daugybėje prekybos centrų neišnaudotose erdvėse atsiranda papildomi stalai, kur kas nors pardavinėja loterijos bilietus, rankų darbo kvepiantį muilą ar kažką kito, ką siūlo įsigyti kaip papildomas dovanas artimiesiems ar sau. Taip pat ekspozicijos prekių pirmoje dalyje iškart išsirikiuoja šventiniai burbulai, eglutės, fejerverkai, dovanų dežutės ir įvairūs kiti niekučiai. Be perstojo groja seniai gerai visiems žinomas kalėdines dainas.

Atsinaujinęs asortimentas

Taip, kaip asortimentas keičiasi artėjant rugsėjo pirmajai, taip pat jis pasikeičia ir gruodžio mėnesį. Jeigu rugpjūtį atsiranda kalnai popierių, aplankalų, tušinukų, kuprinių ir kitokių dalykų, kurių vėliau visus metus nebebūna asortimentu, tai Kalėdos tiesiog kaip potvynis užpildo parduotuves nauju asortimentu. Arba – tuo pačiu, bet pritaikytu Kalėdoms. Tai itin dažnai nutinka su saldumynais, gėrimais ir visokiais kitokiais skaniais maisto produktais. Netikėtai medus pasipuošia kalėdinėmis kepuraitėmis ar dovanėlės juostelės imitacijomis ir tu supranti, kad gal tai ir galėtų būti visai nebloga dovana. Be to, atsiranda ir kitokių pakeitimų ant beveik visų produktų, ir tu supranti, kad viską galima pirkti šventėms.

Žmonių jūra

Man asmeniškai prekybos centras prieš šventes panašus į Saukos paveikslus, kuriuose žmonės visada užima didžiąją paveikslo dalį. Tai toks dalykas, kuris iš tiesų visada labiausiai erzina. Neįsivaizduoju, kodėl žmonės jau gruodžio pradžioje taip užtvindo prekybos centrus. Juk kiaušinius ir majonezą baltai mišrainei reikia pirkti tik artėjant Kūčioms. Kaip ir silkes. Tai kodėl ši žmonių jūra tiesiog liete užlieja prekybos centrą? Gal kažkas nori anksčiau nusipirkti kokius nors negendančius produktus, kad paskui nereikėtų to daryti paskutinę akimirką. Gal kažkas nori išsirinkti dovanas iš prekybos centro. Kitiems tiesiog šiaip užeina noras pasišildyti šviesiose prekybos centro salėse, įsikvėpti Kalėdomis ir pradėti galvoti, kad ne viskas šiuo tamsiuoju metų laiku taip blogai.

Palikite atsiliepimą