Agurkų auginimo patarimai

Jeigu norite džiaugtis tobulu derliumi, kuris Jus džiugins ne tik vasaromis, tačiau taip pat ir žiemomis vakumuoto gaminio pavidalu – tokiu atveju svarbiausia geros kokybės šiltnamiai, kurie leis užsiauginti tai, ką norite.

Šiuo metu rinkoje siūlomi parduodami šiltnamiai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad visi ras tai, kas jiems labiausiai tinka. Džiugu, kad šiltnamių kainos krenta, tad juos įsigijus galiausiai teriekia plačiau domėtis agurkų auginimo subtilybėmis, kurios leis skanauti visus metus.

Keli ekspertų patarimai – apačioje.

šiltnamiai1. Agurkai yra ta daržovė, kuriai dažniausiai labai tinka ir tuo pačiu patinka azoto trąšos. Žinoma, nereikia jų per daug. Visada didelis kiekis nėra geras pasirinkimas, kadangi nėra paprasta auginti pertekliumi šaknims užtikrinančius komponentus.

2. Galima rinktis natūralų mėšlą. Jeigu neturite galimybę jo kaupti namuose – tokiu atveju laikas keliauti pas ūkininkus, kurie dažnai net ir nemokamai duoda kelis kibirus kurie reikalingi trąšai.

3. Žinoma, taip pat siūlome išbandyti mulčiavimo magiją, kuri dažniausiai siūloma ne tik agurkams, tačiau visoms daržovėms. Geriausia mulčiuoti su ką tik nupjauta pieva. Žinoma, puikiai tink ir kiek pastovėjusi, tačiau ji negali būti tapus šienu. Taigi, kuo daugiau gyvybės, kuri bus reikalinga daržovei.

4. Kai kurie labai daug dėmesio skiria lapams. Gerai, tačiau blogai tada, kai jie yra per daug skabomi. Daugeliui atrodo, kad tokiu atveju agurko žiedynas gaus daugiau naudingųjų medžiagų, tačiau tai nėra visiškai tiesa. Lapų reikia. Juos negenėkite, tačiau minimaliai ir tuos kurie liečiasi su žeme. Kitu atveju daugiau lapijos labai dažnai reiškia ir gausesnį derlių.

5. Žinoma, siūlome išbandyti ir specialias trąšas, kurios yra skirtos būtent agurkams. Šiuo metu pasirinkimas platus, tad naudingiausia internete skaityti kitų žmonių patirtis bei rekomendacijas. Taip pat siūlome griežtai laikytis nurodytų normatyvų, kadangi per didelis kiekis taip pat yra labai blogai.

Auginkite tai, kas Jums yra skanu ir tuo pačiu tai, kad kelia malonias emocijas. Juk laimingas žmogus yra tas, kuris turi hobi ir būtent auginimas gali būti puikus variantas.

Palikite atsiliepimą