7 puikūs būdai, kaip namuose naudoti šilumos siurblį

Šilumos siurbliai jums gali asocijuotis su žiemos šalčiais, tačiau iš tikrųjų jie yra fantastiškas energiją taupantis sprendimas ištisus metus. Efektyvūs šilumos siurbliai gali būti naudojami, kad jūsų namuose būtų šilta vėsesniais mėnesiais ir vėsu karštesniais vasaros mėnesiais. Jie veikia perduodami šilumą iš vienos vietos į kitą, o ne ją sukurdami. Tai reiškia, kad jei gyvenate vietovėje, kurioje per karšta arba per šalta, šilumos siurblys gali būti puikus sprendimas. Juo galima tiek šildyti namus šaltesniais laikotarpiais, tiek palaikyti malonią temperatūrą karštesniais. Šiame tinklaraščio įraše nagrinėjame, kodėl šilumos siurbliai tokie naudingi, ir kaip galite juos naudoti namuose!

Šilumos siurblio šildymas

UAB Saulės broliaiVasarą šilumos siurblį galima naudoti namams vėsinti, o žiemą – šildyti. Tai reiškia, kad jums nereikia įrengti dviejų atskirų sistemų! Vasaros šildymo režimas efektyviausias, kai lauko temperatūra yra nuo 45° iki 75°. Šiame diapazone šilumos siurblys galės išgauti šilumą iš lauko oro ir perduoti ją į jūsų namus, kad juose būtų palaikoma komfortiška temperatūra. Šilumos siurblio efektyvumas sumažės, jei lauko temperatūra bus per karšta arba per šalta. Žiemos šildymo režimas efektyviausias, kai lauko temperatūra yra nuo -5° iki 25°. Esant tokiai temperatūrai, šilumos siurblys galės išgauti šilumą iš jūsų namų ir perduoti ją į lauko orą, kad jums būtų šilta ir šilta!

Šilumos siurblio vėsinimas

Vasarą šilumos siurblį galima naudoti namams vėsinti. Tai puikiai tinka, jei neturite galimybės naudotis patikimu ar nebrangiu vėsinimo šaltiniu. Vėsinimo režimas efektyviausias, kai lauko temperatūra yra nuo 90° iki 110°. Esant tokiai temperatūrai, šilumos siurblys galės paimti šilumą iš jūsų namų ir perduoti ją į lauko orą, todėl jums bus vėsu ir patogu. Šilumos siurblio efektyvumas sumažės, jei lauko temperatūra bus per šalta arba per karšta. UAB Saulės broliai – kokybė ir geros kainos.

Kiti šilumos siurblio naudojimo būdai

Šilumos siurbliai gali būti naudojami ir daugeliui kitų užduočių. Pavyzdžiui, šilumos siurblį galite naudoti šilto vandens tiekimui į namus. Šilumos siurblį taip pat galite naudoti oro kondicionieriui arba oro drėkintuvui maitinti. Jums net nebūtina naudoti centrinę šilumos siurblių sistemą. Savo namuose galite sumontuoti mini šilumos siurblio įrenginį, kuris užtikrins šildymą ir vėsinimą. Tai gali būti puikus pasirinkimas, jei norite šildyti arba vėsinti tik vieną kambarį. Nors šilumos siurbliai yra fantastiškas ir patogus būdas išlaikyti komfortą visais metų laikais, jie turi ir trūkumų. Žiemą šilumos siurblys perduoda šilumą iš lauko į vidų, o vasarą – atvirkščiai. Tai reiškia, kad jų negalima naudoti, jei jūsų šalyje vyrauja ekstremalios temperatūros. Žiemą lauko temperatūra turi būti aukštesnė už nulį, o vasarą – žemesnė nei 80°. Daugiau info: saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai adresu.

Palikite atsiliepimą